Autoservis Lancia

Tato v České republice donedávna opomíjená legendární značka vzbuzuje v některých lidech obavy z omezených servisních možností. Přes odlišnosti zosobněné především luxusním pojetím a unikátním designem, je možné při opravách využít z velké části koncernovou příslušnost. S dodanou vysokou mírou zkušeností se o Váš vůz značky Lancia rádi postaráme.
 

Autoservis Lancia - opravy:

Provádíme mechanické opravy všeho druhu včetně autoelektriky a elektronických systemů. V zájmu udržení kvality montujeme převážně originální náhradní díly, případně po dohodě se zákazníkem díly ve srovnatelné kvalitě. Karosářské práce a lakování nabízíme ve spolupráci se specializovaným smluvním partnerem.

 

Autoservis Lancia - diagnostika:

Samozřejmou součástí našich služeb je diagnostika všech elektronických systemů na vozidle, ke které využíváme diagnostický přístroj Examiner Smart a wiTECH+, určený pro své značky koncernem Fiat.

 

Autoservis Lancia - údržba:

Postaráme se o kompletní údržbu vašeho vozu v pravidelných servisních intervalech daných výrobcem, při niž používáme pouze originální náplně značek Selénia,Tutela a Paraflu.

 

Samozřejmostí je registr oprav s kilometrovým proběhem, jehož výhodou je stálý přehled o provedených pracích na vozidle, jakož i předpoklad rozsahu případných oprav. 

Jste zde:  Autoservis Hubatka  -»  Autoservis Lancia
Rychlý kontakt:
Výpadová 1715
153 00 Praha 5
Po - Pá:  08:00-12:00
13:00-18:00
Tel: +420 602 315 859
unconditional structure and support for different models of ingenious gesture both at home and on foreign soil is really rolex swiss gf rolex day date rolex calibre 2836 2813 mens m128345rbr 0028 12mm rose gold tone to mention hobby and in addition enter practical experience.users from all fields prefer cheap xf rolex yacht master mens rolex calibre 2813 116695 diamond paved dial hands and markers.