Autoservis Lancia

Tato v České republice donedávna opomíjená legendární značka vzbuzuje v některých lidech obavy z omezených servisních možností. Přes odlišnosti zosobněné především luxusním pojetím a unikátním designem, je možné při opravách využít z velké části koncernovou příslušnost. S dodanou vysokou mírou zkušeností se o Váš vůz značky Lancia rádi postaráme.
 

Autoservis Lancia - opravy:

Provádíme mechanické opravy všeho druhu včetně autoelektriky a elektronických systemů. V zájmu udržení kvality montujeme převážně originální náhradní díly, případně po dohodě se zákazníkem díly ve srovnatelné kvalitě. Karosářské práce a lakování nabízíme ve spolupráci se specializovaným smluvním partnerem.

 

Autoservis Lancia - diagnostika:

Samozřejmou součástí našich služeb je diagnostika všech elektronických systemů na vozidle, ke které využíváme diagnostický přístroj Examiner Smart a wiTECH+, určený pro své značky koncernem Fiat.

 

Autoservis Lancia - údržba:

Postaráme se o kompletní údržbu vašeho vozu v pravidelných servisních intervalech daných výrobcem, při niž používáme pouze originální náplně značek Selénia,Tutela a Paraflu.

 

Samozřejmostí je registr oprav s kilometrovým proběhem, jehož výhodou je stálý přehled o provedených pracích na vozidle, jakož i předpoklad rozsahu případných oprav. 

Jste zde:  Autoservis Hubatka  -»  Autoservis Lancia
Rychlý kontakt:
Výpadová 1715
153 00 Praha 5
Po - Pá:  08:00-12:00
13:00-18:00
Tel: +420 602 315 859