Autoservis Fiat

I přes velkou servisní síť značky Fiat se najde mnoho majitelů nespokojených se svým servisem. Vyzkoušejte nás! Budeme věnovat Vašemu vozu maximální péči, nebo jen najdeme cestu k opravě v rozumných intencích. Záleží pouze na Vašem přání.
 

Autoservis Fiat - opravy:

Provádíme mechanické opravy všeho druhu včetně autoelektriky a elektronických systemů. V zájmu udržení kvality montujeme převážně originální náhradní díly, případně po dohodě se zákazníkem díly ve srovnatelné kvalitě. Karosářské práce a lakování nabízíme ve spolupráci se specializovaným smluvním partnerem.

 

Autoservis Fiat - diagnostika:

Samozřejmou součástí našich služeb je diagnostika všech elektronických systemů na vozidle, ke které využíváme diagnostický přístroj Examiner Smart a wiTECH+, určený pro své značky koncernem Fiat.

 

Autoservis Fiat - údržba:

Postaráme se o kompletní údržbu vašeho vozu v pravidelných servisních intervalech daných výrobcem, při niž používáme pouze originální náplně značek Selénia,Tutela a Paraflu.

 

Samozřejmostí je registr oprav s kilometrovým proběhem, jehož výhodou je stálý přehled o provedených pracích na vozidle, jakož i předpoklad rozsahu případných oprav.

Jste zde:  Autoservis Hubatka  -»  Autoservis Fiat
Rychlý kontakt:
Výpadová 1715
153 00 Praha 5
Po - Pá:  08:00-12:00
13:00-18:00
Tel: +420 602 315 859