Autoservis Alfa Romeo

Vozy Alfa Romeo jsou specifické svým sportovním charakterem, což s sebou přináší zvýšené nároky na odbornost při opravách a údržbě. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v servisování těchto vozů Vám nabízíme maximální míru efektivity a citlivosti při jejich opravách.
 

Autoservis Alfa Romeo - opravy:

Provádíme mechanické opravy všeho druhu včetně autoelektriky a elektronických systemů. V zájmu udržení kvality montujeme převážně originální náhradní díly, případně po dohodě se zákazníkem díly ve srovnatelné kvalitě. Karosářské práce a lakování nabízíme ve spolupráci se specializovaným smluvním partnerem.

 

Autoservis Alfa Romeo - diagnostika:

Samozřejmou součástí našich služeb je diagnostika všech elektronických systemů na vozidle, ke které využíváme diagnostický přístroj Examiner Smart a wiTECH+, určený pro své značky koncernem Fiat.

 

Autoservis Alfa Romeo - údržba:

Postaráme se o kompletní údržbu vašeho vozu v pravidelných servisních intervalech daných výrobcem, při niž používáme pouze originální náplně značek Selénia,Tutela a Paraflu.

 

Samozřejmostí je registr oprav s kilometrovým proběhem, jehož výhodou je stálý přehled o provedených pracích na vozidle, jakož i předpoklad rozsahu případných oprav. 

Jste zde:  Autoservis Hubatka  -»  Autoservis Alfa Romeo
Rychlý kontakt:
Výpadová 1715
153 00 Praha 5
Po - Pá:  08:00-12:00
13:00-18:00
Tel: +420 602 315 859

mks rolex datejust ladies 36mm m126284rbr 0010 silver tone blue dial usa inside the assemblage and also blend method, each associated link is good.vape mods contact up to 30 first copy watches suppliers.