Autoservis Alfa Romeo

Vozy Alfa Romeo jsou specifické svým sportovním charakterem, což s sebou přináší zvýšené nároky na odbornost při opravách a údržbě. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v servisování těchto vozů Vám nabízíme maximální míru efektivity a citlivosti při jejich opravách.
 

Autoservis Alfa Romeo - opravy:

Provádíme mechanické opravy všeho druhu včetně autoelektriky a elektronických systemů. V zájmu udržení kvality montujeme převážně originální náhradní díly, případně po dohodě se zákazníkem díly ve srovnatelné kvalitě. Karosářské práce a lakování nabízíme ve spolupráci se specializovaným smluvním partnerem.

 

Autoservis Alfa Romeo - diagnostika:

Samozřejmou součástí našich služeb je diagnostika všech elektronických systemů na vozidle, ke které využíváme diagnostický přístroj Examiner Smart a wiTECH+, určený pro své značky koncernem Fiat.

 

Autoservis Alfa Romeo - údržba:

Postaráme se o kompletní údržbu vašeho vozu v pravidelných servisních intervalech daných výrobcem, při niž používáme pouze originální náplně značek Selénia,Tutela a Paraflu.

 

Samozřejmostí je registr oprav s kilometrovým proběhem, jehož výhodou je stálý přehled o provedených pracích na vozidle, jakož i předpoklad rozsahu případných oprav. 

Jste zde:  Autoservis Hubatka  -»  Autoservis Alfa Romeo
Rychlý kontakt:
Výpadová 1715
153 00 Praha 5
Po - Pá:  08:00-12:00
13:00-18:00
Tel: +420 602 315 859